Aukční dům Sýpka PRAHA - BRNO
www: http://www.sypka.cz E-mail: aukce@sypka.cz Telefón:+420 608 958 322 Fax:
Úspěšný Aukční dům Sýpka pořádá ročně tři živé aukce výtvarného umění, starožitností, designu a českého uměleckého skla. Aukce probíhají v Praze v paláci Žofín.
Nabízíme, přijímáme a vykupujeme kvalitní obrazy, sochy, autorský nábytek, designové předměty a české umělecké sklo. Poskytujeme bezplatné poradenství, oceňování a konzultace. Zajišťujeme znalecké posudky a restaurování.
mob. +420 608 958 322
email aukce@sypka.cz
CENTRÁLA:
Tržiště 3, Praha 1, 110 00
Vložit příspěvek
Doména na prodej
Kontaktujte nás ohledně prodeje!
Exkluzivní a navštěvovaná doména na míru pro Vaše podnikání.