Aukce

Vítejte na webovém potálu o aukcích a aukčních síní AukčníSíně.cz ! Na tomto webu naleznete katalog míst tzv. aukčních síní kde se aukce pořádají.

Aukce - česky Burza je obchodování se zbožím nebo službami kde je stanovena cena a zboží získáva kupec, který přihodí nejvyšší nabídku.

 Na trhu existuje mnoho forem aukc, které mají odlišnou charakteristiku. S rozvojem internetu se aukční síně proměnili ve virtuální aukční síně a umožňují tak provádět aukce spro milióny lidí po celém světě. 

Hledáte aukční síň kde můžete koupit nebo prodat zajímavé zboží ? Neváhejte a využijte katalogu Aukčních síní.

Aukční síň a galerie Vltavín

www: http://www.auctions-art.cz
E-mail: info@galerie-vltavin.cz
Telefón:+420 224 930 340
Fax:
Adresa: Masarykovo nábřeží 1648/36
Praha-Nové Město
110 00

Jsme aukční síň a prodejní galerie. Nabízíme obrazy a grafiku českých a světových umělců. Každý týden nové obrazy, kresby, grafické listy v i-aukci, on-line katalog aukční síně, nákup a prodej autorů: Čapek, Kupka, Lhoták, Tichý, Toyen, Zrzavý aj.

Prodej obrazů
26.09.2022 13:28:04 | Kemr
Mám zájem o prodej našich obrazů, jak mám u Vás postupovat, S Pozdravem Otakar Kemr
medaile Karel Gott
03.10.2022 14:58:45 | pavel seidl
Dobrý den rozprodávám jako autor a majitel práv, nejcennější sbírku pamětních medailí Mistra Gotta protože musím z nařízení soudu vyplatit bývalou manželku. O další podrobnostech stran vašeho zájmu mě informujte na mém shora uvedeném e-mailu. S pozdravem Seidl Pavel

Vložit příspěvek

*e-mail se nikde v katalogu nezobrazuje

Doména na prodejKontaktujte nás ohledně prodeje!

Exkluzivní a navštěvovaná doména na míru pro Vaše podnikání.