Aukce

Vítejte na webovém potálu o aukcích a aukčních síní AukčníSíně.cz ! Na tomto webu naleznete katalog míst tzv. aukčních síní kde se aukce pořádají.

Aukce - česky Burza je obchodování se zbožím nebo službami kde je stanovena cena a zboží získáva kupec, který přihodí nejvyšší nabídku.

 Na trhu existuje mnoho forem aukc, které mají odlišnou charakteristiku. S rozvojem internetu se aukční síně proměnili ve virtuální aukční síně a umožňují tak provádět aukce spro milióny lidí po celém světě. 

Hledáte aukční síň kde můžete koupit nebo prodat zajímavé zboží ? Neváhejte a využijte katalogu Aukčních síní.

DOROTHEUM, spol. s r.o.

www: http://www.dorotheum.com
E-mail: klient.servis@dorotheum.cz
Telefón:+420 224 222 001
Fax:
Adresa: Ovocný trh 580/2
Praha-Nové Město
110 00

Aukční dům a prodejní galerie. Pobočka světoznámé vídeňské aukční síně s 300letou tradicí. Aukce, komisní prodej, zástavní činnost, výkup za hotové. Bezplatné poradenství. Interní experti přítomni 4 dny v týdnu.

medaile Karel Gott
03.10.2022 15:02:41 | pavel seidl
Dobrý den rozprodávám jako autor a majitel práv, nejcennější sbírku pamětních medailí Mistra Gotta protože musím z nařízení soudu vyplatit bývalou manželku. O další podrobnostech stran vašeho zájmu mě informujte na mém shora uvedeném e-mailu. S pozdravem Seidl Pavel
prodej formou dražby
20.11.2022 21:18:15 | Ing.Pavel Nezval
Formou dražby prodej krásně tvarované i zdobené čínské vázy z 19. století, výška 130 cm ( 4 díly, stažené dlouhým šroubem), průměr horní kulaté hlavice 35 cm, váha cca 30 kg. Navrhovaná vyvolávací cena cca 80 tis.Kč.
Sdělte prosím možnosti dražby, podmínky a termíny v roce 2023. Děkuji.
S pozdravem Nezval
P.S. Foto mohu zaslat

Vložit příspěvek

*e-mail se nikde v katalogu nezobrazuje

Doména na prodejKontaktujte nás ohledně prodeje!

Exkluzivní a navštěvovaná doména na míru pro Vaše podnikání.